• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Çözüm OrtaklarımızDöviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.28098.3141
Euro10.065710.1060
Hava Durumu
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret32350

Hakkımızda

KURUMSAL

       1993 YILINDA BURSA'DA KURULAN FİRMAMIZ,2006 YILINDA İSTANBUL, 2012 YILINDA TEKİRDAĞ ŞUBELERİYLE ÇEVRE KORUMA SİSTEMLERİ ALANINDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEDİR.
   
      Sizleri memnun etmek adına önceliğimiz, sizleri iyi anlayabilmek, istek ve ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verebilmektir.
Hedeflediğiniz bütçeyi aşmayarak ve en önemlisi söz verilen zamanda işleri sonuçlandırmak asıl gayemizdir.
      
      Firmamız, profesyonel ve yetkin kadrosu ile kişi, kurum ve kuruluşlara, korumak istedikleri her alanda çevre koruma hizmeti vermektedir. Panel çitler, kafes tel örgüler, jiletli teller, dikenli teller gibi çözümlerle siteler, villalar, parklar, araziler, spor ve oyun sahaları, fabrikalar, hayvan barınakları gibi çok geniş bir alanda uygulamalarımız mevcuttur. Çevre koruma sistemlerinin yanısıra ferforje sistemler, kapı sistemleri, gabion, trapez sac pano,dekoratif taş ve dekorasyon uygulamaları da firmamızın faaliyet alanı içerisindedir.

      Hizmet verdiğimiz konularda çizgimizden ayrılmadan uzman kadromuz ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktayız. Daima ön planda olan kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.   

     AKYÜZLER TEL ÇİT SİSTEMLERİ, deneyimli ve uzman ekibi ile sizlere de hizmet vermekten onur duyacaktır.

                                          

  ÖNCELİĞİMİZ MEMNUNİYETİNİZ
 AKYÜZLER
 AKYÜZLER
 AKYÜZLER